جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد / حاجیلو

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دربی با همه بازی‌های دیگر تفاوت دارد و اگر هر تیمی در باد نتیجه های قبلی‌اش بخوابد و به دربی برود، اشتباه بزرگی مرتکب شده است است.&n..

ادامه مطلب

عکس ، ایوانکا ترامپ،در کنار مقام عالی‌رتبه کره شمالی

در تصویر زیر ایوانکا ترامپ دختر مدیر جمهور آمریکا در کنار مقام عالی رتبه کره شمالی در مراسم نهایی المپیک زمستانی پیونگ چانگ دیده می شود. ا..

ادامه مطلب

روایت یک نشست جنجالی

لیلا حاتمی از هزینه اعتراض در کشور عزیزمان ایران گفت و مانی حقیقی از طرح سوالات تکراری با مفاهیم سیاسی انتقاد کرد روایت یک نشست جنجالی عبارا..

ادامه مطلب

فرود اضطراری هواپیمای کیش ایر در اصفهان

به گزارش صدا و سیما، بنابر اعلام روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان ، پرواز شماره ۷۴۵۸ کیش ایرمسیر کیش – کاشان به علت شکستن شی..

ادامه مطلب

دستگیری فردی به اتهام نفوذ در دستگاه قضایی

دادستان عمومی و انقلاب مرند از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و بعضی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در..

ادامه مطلب

رضا رویگری با «لازانیا» به سینما باز می گردد

به گزارش گروه تحریریه سایت، رضا رویگری با «لازانیا» به تهیه کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت به سینما باز می گردد و ایفاگر یکی از نقش های مهم این فیلم ..

ادامه مطلب

مخالفت روسیه با حضور آمریکا در مذاکرات شرق اوکراین

معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد، حضور آمریکا در مذاکرات دستیابی به توافق صلح آمیز در دونباس (شرق اوکراین) کمکی به این روند نمی‌کند ولی مشورت‌های..

ادامه مطلب

وزیر دفاع آمریکا دستور ترامپ جهت حمله به کشور عزیزمان ایران را رد کرد , واشنگتن پست مدعی شد

روزنامه آمریکایی در گزارشی به نقل از بعضی مقام‌های این کشور گزارش داد که مدیر پنتاگون در ماه می به درخواست رئیس‌جمهور جهت ارائه طرح‌هایی راجع به گزینه‌های ن..

ادامه مطلب

حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است ، روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی‌نژاد تصویب می‌کرد

محمدرضا باهنر گفت: ممکن است مردم ما به بسیاری از پرسشها کشور انتقاد داشته باشند ولی قدر امنیت حاکم بر کشور را می‌دانند و هرگز حاضر نیستند که این ثبات ..

ادامه مطلب