جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

نوازی دستیار تازه منصوریان در استقلال

محمد نوازی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بعنوان دستیار تازه علیرضا منصوریان در این تیم گزینش شد. نوازی دستیار تاز..

ادامه مطلب

مجلس &quot/ را پیگیری می‌کند ، لو رفتن سوالات امتحان نهایی متوسطه&quot، یوسف‌نژاد

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس لو رفتن سوالات امتحان نهایی متوسطه را پیگیری می‌کند. یوسف نژاد:مجلس "لو رفتن سوالات امتح..

ادامه مطلب

گرمای پایتخت کشور عزیزمان ایران فروکش می‌کند

به گزارش مهر، احد وظیفه راجع به اوضاع هوای تهران، گفت: بیشینه دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۹ رسید. گرمای پایتخت کشور عزیز..

ادامه مطلب

، زومبا&quot، رقص،جایی در کشور عزیزمان ایران اسلامی ندارد ، توضیح مجدآرا راجع به ممنوعیت &quot

زومبا؛ شاید کمتر کسی باشد که آشنایی با این رشته ورزشی نداشته باشد.نوعی حرکات منظم و برنامه ورزشی که تقریبا 27 سال پیش پایه آن بنیان گذاشته شد.تقریبا ت..

ادامه مطلب

ویسی سرمربی استقلال خوزستان شد

افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر، اظهار کرد: در جلسه امروز که با حضور استاندار برگزار شد، ویسی در لیگ هفده..

ادامه مطلب

اسیدپاشی مرد نقابدار روی دو برادر

مرد نقابدار که با همدستی سه نفر به قصد انتقامگیری دو برادر را نشانه اسیدپاشی قرار داده بود، همراه همدستانش تحت تعقیب پلیس قرار داده شد . اسیدپاشی مر..

ادامه مطلب

خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است است

نماینده ارومیه با تأکید بر اینکه خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است هست، گفت که تفاوت در نوع پرداخت به کارکنان و کارگران شرکت مخابرات عین بی‌عدالتی است و بای..

ادامه مطلب

تصویر ، منزل تازه و گرانقیمت آنجلینا جولی

آنجلینا جولی، بازیگر مشهور سینما، خانه‌ سیسیل بی‌دومیل معروف را به قیمت ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار خرید. منزل تازه و گرانقیمت آنجلینا جولی/ ..

ادامه مطلب

افزایش دما در کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن دما در کشور از وزش باد شدید در شرق طی سه روز آینده خبر داد. افزایش دما در کشور ..

ادامه مطلب

انتقام‌گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار

سارق حرفه‌ای معروف به «کلنگ» که جهت انتقامجویی اموال مدیر یک تالار را دزدی کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. انتقام گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار..

ادامه مطلب