جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

15 کلوب فوتبال گران دنیا

باشگاه منچستریونایتد انگلیس با ارزش بیش از سه میلیارد یورو از کلوب رئال مادرید اسپانیا به عنوان گرانترین کلوب فوتبال دنیا پیشی گرفت. 15 کلوب فوتبال..

ادامه مطلب

شناسایی گونه تازه اسفنج گوشتخوار

.محققان کانادایی گونه جدیدی از اسفنج گوشتخوار را در شمال اقیانوس اطلس شناسایی کردند. طول این اسفنج عجیب که Cladorhiza kenchingtonae نام دارد، به دو متر م..

ادامه مطلب

شهر بدهکار

تندگویان: شهرداری ٢٤ هزار میلیارد تومان به اشخاص و بانک ها بدهکار است و ۴۰ هزار میلیارد تومان طرح های ناتمام دارد محمد حقانی: شهرداری هر سال هزار میلیارد توم..

ادامه مطلب

اتفاق تروریستی مصر مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده است است / سخنگوی وزارت خارجه

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی، سخنگو و مدیر مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، حمله مسلحانه به اتوبوس حامل مسیحیان در جنوب مصر را مصداق بار..

ادامه مطلب

پشت‌پرده مچ‌بندهای زائران و تعهد عربستان جهت تامین امنیت ایرانی‌ها در حج

رییس شرکت حج و زیارت تاکید کرد: سعودی‌ها بر اساس توافقنامه متعهد شده‌اند امنیت کامل زائران ایرانی را تامین کنند.  پشت پرده مچ بندهای زائر..

ادامه مطلب

درخواست رحمتی، حیدری و کاوه رضایی از هواداران

سه تن از بازیکنان مشهور استقلال از هواداران این تیم درخواست کردند تا شرایطی را ایجاد نکنند که این تیم در رقابت‌های آسیایی با محرومیت مواجه شود. ..

ادامه مطلب

تصویر + آغاز تصویربرداری پایتخت5 در شیرگاه مازندران

سریال پایتخت5 بروزترین محصول شرکت هنری رسانه‌ای اوج به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری که تصویربرداری این سریال در کشور عزیزمان ایران و قبرس انجا ..

ادامه مطلب

کولاک شاگردان اشکانی با ۳ طلا و یک برنز ، مهدی‌زاده هم به مدال طلا رسید

نماینده وزن ۱۳۰کیلوگرم کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران نیز بر سکوی نخست آسیا ایستاد تا تیم کشور عزیزمان ایران در آخر ۵ وزن رقابت‌های روز نخست قهرمانی آ..

ادامه مطلب

اقدام آمریکا در مسلح کردن کردهای سوریه &quot/ است ، غیر قابل قبول&quot، ترکیه

معاون نخست‌وزیر ترکیه گفت تصمیم آمریکا در مسلح کردن نیروهای کرد سوریه که از نظر آنکارا “تروریست” هستند، “غیر قابل قبول” است. ..

ادامه مطلب

استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس‌جمهور ، روحانی به مجلس رفت

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست صبحگاه امروز نمایندگان با حسن روحانی از استقبال گرم مجلس از این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهور..

ادامه مطلب