جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به بازیکن ۲۰۰ میلیونی ما قول قرارداد ۸۰۰ میلیونی داده‌اند/ کمیته اخلاق آیا ورود نمی‌کند؟ , روشنایی

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از استقبال کم هواداران در دربی اهواز متعجب شدم و نمی‌دانم علت این اتفاق چیست. 

به بازیکن ۲۰۰ میلیونی ما قول قرارداد ۸۰۰ میلیونی داده‌اند/ کمیته اخلاق آیا ورود نمی‌کند؟ , روشنایی

روشنایی: به بازیکن ۲۰۰ میلیونی ما قول قرارداد ۸۰۰ میلیونی داده اند؛ کمیته اخلاق آیا ورود نمی کند؟

عبارات مهم : بازیکن

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از استقبال کم هواداران در دربی اهواز متعجب شدم و نمی دانم علت این اتفاق چیست.

بهمن روشنایی در گفت وگو با فارس، در مورد پیروزی استقلال خوزستان برابر فولاد در دربی اهواز، گفت: بازی بسیار خوبی بود. بازیکنان ما با توجه به پرسشها 2-3 جلسه تمرین نکردند ولی با صحبت هایی که کردیم آنها متقاعد شدند که کار خود را دنبال کنند و تمرینات را تا آخر فصل پیش ببرند. بازیکنان با دل و جان کار کردند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. از تک تک بازیکنان تقدیر می کنم. آنها در این شرایط سخت مالی به عالی ترین شکل بازی می کنند. امیدوارم این عملکرد خوب در دیدار برابر الفتح عربستان هم ادامه پیدا کند.

به بازیکن ۲۰۰ میلیونی ما قول قرارداد ۸۰۰ میلیونی داده‌اند/ کمیته اخلاق آیا ورود نمی‌کند؟ , روشنایی

وی در مورد اینکه این تیم بعد از اعتصاب به نظر نیرومند تر می آیند، اظهار داشت: شرایط معنوی و روانی تیم اجازه نمی دهد بازیکنان با تمرکز کار کنند. سال ها در شرایط سخت با استقلال اهواز کار کردم ولی دیگر فضا عوض شده است و نمی توان به همان روش قبل کار را پیش برد قبلا فضا طوری بود اگر بازیکنان مسئله مالی داشتند توجه نمی کردند ولی اکنون شرایط تفاوت می کند. هزینه ها اوج رفته و اگر پول داده نشود زندگی جهت بازیکنان سخت می شود خیلی از اوقات در تمرین و مسابقه های شرمنده اخلاق خوب بازیکنان می شوم که با تمام وجود کار می کنند و گلایه ای ندارند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد استقبال کم هواداران، خاطرنشان کرد: از این مسئله متعجب شدم و نمی دانم آیا هواداران به ورزشگاه نیامدند. این مسئله جهت خودمان هم جای پرسش داشت این دربی بود که بدون تماشاگر برگزار شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از استقبال کم هواداران در دربی اهواز متعجب شدم و نمی‌دانم علت این اتفاق چیست. 

روشنایی در مورد اینکه آیا جهت اعزام تیم مشکلی وجود ندارد، گفت: عصر امروز راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران می شویم و ساعت 12 شب به سمت قطر سفر می کنیم.

وی در مورد ارزیابی اش از دیدار برابر الفتح، عنوان کرد: نسبت به این بازی خوشبین هستم. در بازی برابر لخویا کار را سخت می دیدم قبل از شروع مسابقه به سیدسیروس پورموسوی گفتم کار بسیار سخت است آیا که شرایط معنوی و روانی تیم را می دیدم. در بازی با سایپا و سیاه جامگان نتیجه نگرفته بودیم و شرایط تیم خوب نبود. بازیکنان در خودشان بودند و از این بازی می ترسیدم. به سید گفتم این بازی را می بازیم که همینطور هم شد. خوشبختانه شرایط تیم اصلاح پیدا کرده و اکنون اوضاع معنوی بازیکنان خوب هست. قطع به یقین ما برابر الفتح پیروز می شویم و به مرحله بعد افزایش می کنیم.

سرپرست استقلال خوزستان در مورد ناراحتی پورموسوی از ارتباط بعضی مدیربرنامه ها با بازیکنان این تیم و اینکه کلوب نسبت به این عنوان تصویر العمل نشان داده هست، گفت: با خود این فرد صحبت کردم و گفتم حق ندارید در این شرایط معنوی روانی که ما مسئله مالی هم داریم با بازیکن تیم ما صحبت کنید و او را از شرایط بازی خارج کنید. بازیکن فکر میکند اینجا پول نیست و جایی که می خواهد برود پول هست. در این شرایط او تمرکزش را از دست بدهد. بازیکن دلواپس مصدومیت و … می شود. این افراد تمرکز را از بازیکنان تیم مان می گیرد. این فرد به اهواز آمد و با چندینه بازیکن ما قرارداد بست.

به بازیکن ۲۰۰ میلیونی ما قول قرارداد ۸۰۰ میلیونی داده‌اند/ کمیته اخلاق آیا ورود نمی‌کند؟ , روشنایی

کاری به اینکه قرارداد بسته اند یا نه ندارم ولی این مقطع وقت انجام چنین عملی نبود. کلوب ما پرسشها مالی دارد و صحبت در مورد تیم آینده و بیان پول هنگفت تمزکز بازیکن ما را برهم می زند. به بازیکنی که با 200 میلیون تومان در استقلال خوزستان بازی می کند قول قرارداد 800 میلیونی داده شده است و اوضاع معنوی روانی بازیکن ما بر هم زده می شود. کمیته اخلاق و فدراسیون فوتبال به این مسئله ورود کند. اگر قصد درست هزینه کردن و به وجود آوردن شرایط خوب را داریم باید با این پرسشها برخورد کنیم.

وی افزود:یکی از مدیربرنامه ها به علت عدم پرداخت درصدش اجازه نداد چند بازیکن ما به علت پرسشها مالی بازی کنند. بازیکن هم در این شرایط دچار مسئله می شود. بازیکن هم باید تمرکز کند و با کسانی قرارداد ببندند که برایشان مشکلی به جود نیاورد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: از استقبال کم هواداران در دربی اهواز متعجب شدم و نمی‌دانم علت این اتفاق چیست. 

واژه های کلیدی: بازیکن | خوزستان | قرارداد | میلیونی | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs