جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل کریس رونالدو!

به گزارش تسنیم؛با آخر یافتن بازی های مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، رسانه های متفاوت که نشریه گاردین انگلیس هم یکی از آنها بوده، اقدام به معرفی تیم منتخب ای

تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل کریس رونالدو!

تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل کریس رونالدو!

عبارات مهم : ایران

علیرضا بیرانوند حالا مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته هست.

به گزارش تسنیم؛با آخر یافتن بازی های مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، رسانه های متفاوت که نشریه گاردین انگلیس هم یکی از آنها بوده، اقدام به معرفی تیم منتخب این مرحله کرده اند.

گاردین با استناد به آرای بازدیدکنندگان و خوانندگان این سایت و با ارزیابی 48 بازی انجام شده است و عملکرد تمام 736 بازیکنی که در مرحله گروهی حضور داشتند، این تیم را معرفی کرده است تیمی که علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم ملی کشور عزیزمان ایران دروازه بان آن است.

تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل کریس رونالدو!

گاردین راجع به سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس که در مرحله گروهی تنها دو گل خورد (یکی از اسپانیا و یکی از پرتغال) و پنالتی کریستانو رونالدو را مهار کرد، نوشته است: طبق نظر خوانندگان ما، علیرضا بیرانوند شایسته حضور در دروازه است و بحث کردن راجع به اشتباه بودن گزینش آنها بسیار سخت هست. او پیش از تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای، دوران کودکی مشکل داشت و در یک مقطع از زندگی اش حتی در خیابان های پایتخت کشور عزیزمان ایران می خوابید و به کارهایی مانند ماشین شویی و تحویل پیتزا به مشتریان مشغول شد. بیرانوند در روسیه درخشان بود. مهار پنالتی کریستیانو رونالدو برابر پرتغال تنها یکی از سایه روشن های عملکردی بود که او در چند تصویر العمل طراز اولش داشت و پرتاب دست های بلند و دقیق او بارها زمینه ساز حملات تیم ملی کشور عزیزمان ایران شد.

گاردین در ادامه می نویسد: بیرانوند پیش از شروع جام جهانی گفته بود «من می خواهم در جام جهانی بدرخشیم و شاید بعد از آن بتوانم به یک تیم بزرگ اروپایی ملحق شوم. من دوست دارم جهت لیورپول یا پاری سن ژرمن بازی کنم.» بیرانوند با عملکردی که ارائه کرد قطعاً پیشنهادهای کمی نخواهد داشت. بعد از سه بازی میانگین نمره عملکرد او 8.67 بود که بالاترین نمره در میان تمام بازیکنان حاضر در روسیه بود.

به گزارش تسنیم؛با آخر یافتن بازی های مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، رسانه های متفاوت که نشریه گاردین انگلیس هم یکی از آنها بوده، اقدام به معرفی تیم منتخب ای

دیه گو گودین (اروگوئه)، آندریاس گرنکویست (سوئد) و مانوئل آکانی (سوئیس) در خط دفاع، لوکا مودریچ (کرواسی)، ایوان راکیتیچ (کرواسی)، کایران تریپیر (انگلیس)، الکساندر گولووین (روسیه) و ایسکو (آلمان) در خط میانی و هری کین (انگلیس) و روملو لوکاکو (بلژیک) در خط حمله، دیگر بازیکنانی هستند که گاردین با نظر خوانندگان در تیم منتخب مرحله گروهی جام جهانی 2018 قرار داده است.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | انگلیس | انگلیس | انگلیسی | بیرانوند | خوانندگان | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs