جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس‌جمهور ، روحانی به مجلس رفت

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست صبحگاه امروز نمایندگان با حسن روحانی از استقبال گرم مجلس از این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری خبر

استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس‌جمهور ، روحانی به مجلس رفت

روحانی به مجلس رفت/ استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس جمهور

عبارات مهم : ایران

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست صبحگاه امروز نمایندگان با حسن روحانی از استقبال گرم مجلس از این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

پروانه سلحشوری در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به برگزاری نشست صبحگاه امروز نمایندگان حامی روحانی از استقبال گرم نمایندگان از این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این جلسه که با حضور بیش از ۱۷۰ نفر از نمایندگان اصلاح طلب، مستقل و اصولگرای معتدل برگزار شد، مباحث بسیار خوبی راجع به کارها دولت در حوزه های متفاوت مطرح شد.

استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس‌جمهور ، روحانی به مجلس رفت

نماینده اصلاح طلب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی همچنین به حضور تعدادی از اعضای کابینه دولت یازدهم به عنوان همراهان روحانی اشاره کرد و گفت: بعضی از وزرا و اعضای کابینه همچون مردها ظریف، نهاوندیان، نوبخت و حسینعلی امیری در این نشست روحانی را همراهی می کردند.

او گفت: در ابتدای جلسه آقای دکتر عارف به عنوان رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به آقای روحانی خوش آمد گفت و دقایقی کوتاه نیز راجع به ضرورت حضور در عرصه انتخابات و تلاش جهت زیاد کردن همکاری عمومی و دعوت مردم پای صندوق های رای صحبت کرد.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست صبحگاه امروز نمایندگان با حسن روحانی از استقبال گرم مجلس از این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری خبر

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در ادامه آقای روحانی به بیان نکاتی راجع به پرسشها اقتصادی و پیشرفت هایی که طی ۴ سال اخیر در حوزه های متفاوت این عرصه صورت گرفته، صحبت کرد و همچنین به عنوان خودکفایی کشور در حوزه های متفاوت پرداخت.

نماینده اصلاح طلب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که خودکفایی کشور عزیزمان ایران در بعضی محصولات اساسی از اهمیت خاص ای برخوردار هست، اعلام کرد: روحانی همچنین راجع به خودکفایی کشور در بحث گندم و تبدیل شدن کشور عزیزمان ایران به یکی از صادرکنندگان این محصول استراتژیک صحبت کرده و بر اهمیت این عنوان تاکید کرد.

او ادامه داد: رییس جمهوری در ادامه به عنوان سیاست خارجی و تحولات ناشی از برجام نیز پرداخت و اوضاع کشور را از این منظر مورد ارزیابی قرار داد. روحانی در این بخش به بیان نکاتی حائز اهمیت راجع به دیدار خود با مقام معظم رهبری و ارشاد ها و رهنمودهای تاثیرگذار و ارزنده ایشان اشاره کرد.

استقبال بیش از ۱۷۰ نماینده از رییس‌جمهور ، روحانی به مجلس رفت

سلحشوری در آخر با بیان این که استقبال نمایندگان از این جلسه فراتر از حد انتظار بود، خاطرنشان کرد: تعداد نمایندگان حاضر و حضور نمایندگان با سلایق و گرایش های سیاسی متفاوت ازجمله نکات حائز اهمیت در این جلسه بود و باوجود این که اکثر نمایندگان عضو فراکسیون امید و لیست امید بودند، بعضی از اشخاص اصولگرای معتدل نیز در جلسه حاضر بودند.

واژه های کلیدی: ایران | استقبال | حسن روحانی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs