جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است ، روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی‌نژاد تصویب می‌کرد

محمدرضا باهنر گفت: ممکن است مردم ما به بسیاری از پرسشها کشور انتقاد داشته باشند ولی قدر امنیت حاکم بر کشور را می‌دانند و هرگز حاضر نیستند که این ثبات با اغتشاش

حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است ، روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی‌نژاد تصویب می‌کرد

روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی نژاد تصویب می کرد/حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است

عبارات مهم : اسلامی

محمدرضا باهنر گفت: ممکن است مردم ما به بسیاری از پرسشها کشور انتقاد داشته باشند ولی قدر امنیت حاکم بر کشور را می دانند و هرگز حاضر نیستند که این ثبات با اغتشاش و ولنگاری از بین برود.

گروه تحریریه سایت نوشت: نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمعات دی‎ماه اخیر در بعضی از شهرهای کشور گفت: در حوادث اخیر بعضی به علت فشارهای زندگی به صورت پراکنده به خیابان آمدند ولی عده ای دیگر اغتشاشگر بودند که مردم با توطئه گران همراهی نکردند و به سرعت فتنه جمع شد. او تاکید کرد: عملکرد مردم در بزنگاه ها فوق‎العاده مطلوب است.

اهم گفت وگوی او را در ادامه بخوانید:

حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است ، روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی‌نژاد تصویب می‌کرد

*ما در تحریم های اقتصادی که به قول غربی ها خیلی خشک و خشن بوده ثابت کردیم که اقتصادمان تاب مقاومت دارد. به عنوان مثال زمانی که کشور عزیزمان ایران در زمینه نفت، بانک، تجارت، بیمه و حتی تبادل های پولی تحریم بود ولی سیستم اقتصادی کشور نشان داد می‎تواند در سخت ترین شرایط نیز استوار روی پای خود بایستد، اگرچه این شرایط با مشقت همراه بود.

*آزادی، شعار دوم انقلاب بود که از نظر های متفاوت قابل بحث هست. به عنوان مثال ناهماهنگی، ناهمراهی و زورگویی را هیچ مکتبی آزادی به حساب نمی آورد و بزرگان علم دموکراسی بر این باورند که قانون به معنای محدود کننده آزادی هست. در واقع منظور کلی بنده این است که هر جایی در دنیا قوانین خاص خودش را دارد. لذا اگر کسی بگوید آزادی یعنی اینکه من بتوانم قوانین موضوعی کشور را نفی کنم و یا زیر آن بزنم و در نهایت خود را محدود به آن ندانم مورد پذیرش هیچ جامعه ای نیست.

محمدرضا باهنر گفت: ممکن است مردم ما به بسیاری از پرسشها کشور انتقاد داشته باشند ولی قدر امنیت حاکم بر کشور را می‌دانند و هرگز حاضر نیستند که این ثبات با اغتشاش

*زمانی هم وجود دارد که عده ای می گویند ما می خواهیم در نوع تفکرمان آزادی داشته باشیم و نمی خواهیم در کشور تفتیش عقاید وجود داشته باشد که البته بنده فکر می کنم این آزادی به وضوح در کشور ما دیده می شود. آیا که افراد می توانند در کرسی های گفتگو و دانشگاه ها به صراحت فکر خود را بازگو کنند و به تبلیغ بپردازند. ولی زمانی که این تبلیغ تبدیل به جنبش می شود و به اغتشاش و قانون شکنی می انجامد طبیعتا ما نیز مانند تمامی دولت های دنیا نسبت به این مسئله حساسیت نشان می دهیم و با آن برخورد خواهیم کرد.

*در شعار جمهوری اسلامی نیز نظام به خوبی عمل کرده هست. البته در بعضی اخلاق ها و رفتارها چه مسئولان و چه بعضی از اقشار جامعه آن مقدار که باید طبق اخلاق و فرهنگ اسلامی عمل کنند واکنش‌ها نکرده اند و باید بگویم که ما در این زمینه عقب هستیم. لذا باید در آستانه چهل سالگی انقلاب در این مسئله به تجدید نظر بپردازیم و جهت حاکمیت اخلاق، صداقت، امانتداری و … تمهیداتی اندیشیده شود که اولاً مسئولان و عاملان نظام مبری شوند و ثانیاً این فرهنگ اسلامی در جامعه به فرهنگ حاکم تبدیل شود.

*در دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی ایشان به سفرهای استانی می رفتند. در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد هم سفرهای استانی بسیار زیاد شد البته از این نظر که وی رو در رو و مستقیم با مردم ارتباط داشت این مسئله امری مثبت تلقی می شد البته این مسئله به اینجا ختم نشد آیا که وی در طی سفرهای استانی خود طرح های عجیب و غریبی بدون در نظر گیری اعتبار مالی تصویب می کرد که در نهایت نیز این طرح ها روی دست دولت باقی ماند. جالب است بدانید اکنون نیز بسیاری از این پروژه ها از دوران دولت های نهم و دهم کماکان ناتمام مانده است البته کلنگ آن زده شده است ولی بودجه عمرانی دولت امکان اتمام آ نها را ندارد.

حقوق بازنشستگیم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان است ، روایت باهنر از طرح‎های عجیبی که احمدی‌نژاد تصویب می‌کرد

*اگر این توقع به وجود بیاید که یک مدیر جمهور دائم با مردم صحبت کند، در چنین شرایطی آن مدیر جمهور چه زمانی را باید صرف فکر کردن و جلو بردن کار کشور کند؟ از طرفی ارتباط با مردم سرمایه ارزشمند اجتماعی جهت نظام است که امروز این سرمایه گرانبها در حال ضعیف شدن و ارتباط مسئولان با مردم کم شده است است در نتیجه بعضی از مردم فکر می کنند که مسئولان کاملاً متفاوت با مردم عادی هستند ولی در واقعیت این گونه نیست.

*در بعضی از مراکز دولتی و غیر دولتی متأسفانه اختلاس های بزرگی اتفاق می افتد. چندی پیش بود که مبحث حقوق های نجومی نقل محافل و مجالس شد و طی بررسی های صورت گرفته از سوی دیوان محاسبات و اداره بازرسی کل کشور کاشف به عمل آمد که 400 الی 500 نفر حقوق های ناحق گرفته اند.

*بنده صراحتاً اعلام می کنم که با 28 سال سابقه نمایندگی مجلس، معاونت استانداری و 3 سال خدمت در وزارت مسکن و شهرسازی 5 میلیون و 200 هزار تومان حقوق بازنشستگی دریافت می کنم البته اشخاصی وجود دارند که حقوق بازنشستگی آنها یک میلیون تومان است و بعضی نیز هستند که 15 میلیون تومان حقوق بازنشستگی دریافت می کنند. لذا بنده با دریافت این حقوق به نسبت شخصی که یک میلیون تومان حقوق می گیرد خوب زندگی می کنم و در برابر کسی که 15 میلیون تومان دریافت می کند راحت زیست تلقی می شوم.

محمدرضا باهنر گفت: ممکن است مردم ما به بسیاری از پرسشها کشور انتقاد داشته باشند ولی قدر امنیت حاکم بر کشور را می‌دانند و هرگز حاضر نیستند که این ثبات با اغتشاش

واژه های کلیدی: اسلامی | میلیون | دریافت | مسئولان | ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs