جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث انتقام‌گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار

سارق حرفه‌ای معروف به «کلنگ» که جهت انتقامجویی اموال مدیر یک تالار را دزدی کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

انتقام گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار

عبارات مهم : ایران

سارق حرفه ای معروف به «کلنگ» که جهت انتقامجویی اموال مدیر یک تالار را دزدی کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش جام حم انلاین,21 فروردین امسال مردی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران، از دو مرد جوان به اتهام دزدی شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی ایردموسی گفت: من مدیر یک تالار عروسی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم. شب اتفاق همراه پسر چهار ساله ام از تالار بیرون آمده و با سوار شدن به خودروام به سمت منزل مان حرکت کردیم که در میانه راه و در برابر مغازه ای توقف کردم. جهت خرید به مغازه ای رفتیم و بعد از خرید به سمت ماشین رفتم.

انتقام‌گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار

وی افزود: هنوز چند قدمی زیاد حرکت نکرده بودیم که دو مرد جوان که راکبان موتورسیکلتی بودند راهمان را سد کردند. آنها با چاقو و قمه به من حمله و زخمی ام کردند. بعد هم با دزدی اسناد و مدارک هویتی ام، کارت های بانکی، مدارک ماشین و نیز سه میلیون و 800 هزار تومان پولی که همراه داشتم، فرار کردند. با صدای گریه فرزندم رهگذران در تاریکی شب متوجه ماجرا شده است و نجاتم دادند. آنها مرا به مرکز درمانی رساندند که نجات یافتم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، با دستور بازپرس پرونده تحقیقات جهت بازداشت سارقان خشن در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در این مرحله ماموران زمانی که دوربین های مداربسته اطراف محل دزدی را بازبینی کردند، متوجه شدند گفته های شاکی صحت دارد و دو جوان به جان او افتاده و اموالش را دزدیده اند.

سارق حرفه‌ای معروف به «کلنگ» که جهت انتقامجویی اموال مدیر یک تالار را دزدی کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

ماموران در جست وجوی سارقان فراری بودند تا این که اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد، متهمان دو سارق حرفه ای هستند که یکی از آنها به کلنگ معروف هست. آخر دو روز پیش یکی از دزدهای فراری بازداشت شد.

متهم دیروز جهت ادامه تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: همدستم به نام علی معروف به کلنگ با برادرزاده شاکی اختلاف داشت و جهت انتقام از او تصمیم به دزدی از عمویش گرفت. من در این دزدی با او همراه شدم ولی نقشی در دزدی و کتک زدن شاکی نداشتم.

متهم با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد و همدستش تحت تعقیب قرار گرفت.

انتقام‌گیری عجیب کلنگ از مدیر تالار

واژه های کلیدی: ایران | همراه | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs