جلو – جبهه بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی

جلو – جبهه: بازیکن خوزستان قرارداد میلیونی استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است است

نماینده ارومیه با تأکید بر اینکه خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است هست، گفت که تفاوت در نوع پرداخت به کارکنان و کارگران شرکت مخابرات عین بی‌عدالتی است و باید

خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است است

خصوصی سازی بلای جان کارگران شده است است

عبارات مهم : قانون

نماینده ارومیه با تأکید بر اینکه شخصی سازی بلای جان کارگران شده است هست، گفت که تفاوت در نوع پرداخت به کارکنان و کارگران شرکت مخابرات عین بی عدالتی است و باید برطرف شود.

به گزارش ایسنا، نادر قاضی پور در جریان طرح پرسش از وزیر ارتباطات در صحن علنی امروز (سه شنبه) مجلس گفت: شخصی سازی شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران باعث ایجاد نارضایتی فراوان در بین کارکنان این شرکت شده است است که متأسفانه حقوق و مزایا و امورات رفاهی مربوط به آیین نامه استخدامی و پرسنلی شرکت مخابرات نیز نادیده گرفته می شود.

خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است است

به گفته وی، علاوه بر پرسشها بسیار زیاد بازنشستگان این شرکت مفاد قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران نیز به طور کامل اجرا نمی شود و در کنار آن عدم ارتقای شغلی و احتساب مدارک تحصیلی کارکنان و همچنین عدم پرداخت فوق العاده تعطیل کاری و بعضی انتصابات خارج از معیارهای شایسته سالاری باعث ایجاد نارضایتی در بین کارکنان شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران شده است است و هیچگونه نظارت و اقدامی جهت برطرف پرسشها آنها صورت نمی گیرد.

وی با این تعبیر که شخصی سازی بلای جان کارگران شده است هست، گفت: با شخصی سازی در شرکت مخابرات اوضاع نیروهای شرکتی و پیمانی مشخص نیست. آنها امنیت شغلی و بیمه ندارند و قبل از شروع کار باید برگه سفیدی مبنی بر تعهد را امضاء کنند.

نماینده ارومیه با تأکید بر اینکه خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است هست، گفت که تفاوت در نوع پرداخت به کارکنان و کارگران شرکت مخابرات عین بی‌عدالتی است و باید

قاضی پور در ادامه گفت: آقای وزیر نامه ای به وزیر کار مبنی بر اجرا نکردن قانون طبقه بندی مشاغل نوشته است که این به معنای خوردن حقوق کارگران شرکت مخابرات هست. آن هم در شرایطی که هفت سال از شخصی سازی شرکت های مخابرات می گذرد ولی هنوز اوضاع کارگران آن مشخص نشده است.

نماینده مردم ارومیه ادامه داد: از طرف دیگر به بسیاری از شهرها به خاطر کمبود نیروی انسانی خدمات کافی ارائه داده نمی شود و همچنین مسئولان شرکت های مخابراتی در پی تعدیل نیرو و اخراج هستند آن هم در وضعی که هر سال وزیر ارتباطات میلیاردها تومان از شرکت مخابرات جهت توسعه روستایی پول می گیرد و تنها هفت میلیارد جهت استان کردستان هزینه کرده و هزینه ای جهت سایر استان ها نشده است.

وی با بیان اینکه به کارگران و کارمندان شرکت مخابرات ظلم می شود، گفت: وزیر باید زیرمجموعه خود را بر اساس اهداف سازمانی تأمین کند ولی در حال حاضر به طور نمونه در شرکت مخابرات سه نوع پرداخت به نیروهای قراردادی، رسمی و پیمانی با تفاوت فاحش وجود دارد که باید این اوضاع سامان یابد.

خصوصی‌سازی بلای جان کارگران شده است است

وی در آخر گفت: شرکت تنظیم مقررات در امسال مراکز را در 31 استان جمع کرده و در 9 منطقه تجمیع و متمرکز کرده که این باعث پرسشها عدیده ای شده است است.

واژه های کلیدی: قانون | ارومیه | مخابرات | کارگران | مخابرات | نارضایتی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs